Showbiz

Shakira thyen heshtjen për ndarjen nga Piqué: Më duket si ëndërr e keqe

Foto: AP
 

Kanë kaluar tre muaj qëkur Shakira dhe futbollisti spanjoll, Gerard Piqué konfirmuan ndarjen e tyre dhe tani këngëtarja e "Hips Don't Lie", ka folur për herë të parë për prishjen e lidhjes.

"Ndjehem sikur në këtë moment të jetës sime, që është ndoshta një nga orët më të vështira dhe më të errëta të jetës sime, muzika ka sjellë dritë”, tha Shakira në një intervistë për “Elle” të botuar të mërkurën.