Showbiz

Cabello dhe Lipa patën një takim të ëmbël në koncertin e “Coldplay”

 

Dy prej këngëtareve më të pëlqyera të kësaj kohe, Camila Cabello dhe Dua Lipa, gjatë fundjavës u panë duke biseduar dhe kaluar kohë së bashku në koncertin e rok bendit, “Coldplay”, në Bogota të Kolumbisë.

Yjet e popit dukeshin sikur po argëtoheshin shumë në shoqërinë e njëra-tjetrës.