Showbiz

Shayk dhe Cooper shkaktojnë spekulime se janë ribashkuar

Foto: AP/Associated Press
 

Aktori i njohur amerikan, Bradley Cooper, dhe supermodelja Irina Shayk, së fundmi kanë shkaktuar spekulime se janë ribashkuar, kjo pasi i postuan disa fotografi ku shihen së bashku në pushime, raportoi të martën portali “Female”.

Ish-çifti shumë i ndjekur i showbizit u nda në vitin 2019, por në fotot e reja ata shfaqen të buzëqeshur përkrah njëri-tjetrit, teksa i kalojnë pushimet në ishullin “Pig Island” në Bahamas, së bashku me vajzën e tyre pesë vjeçare, Lea.