Showbiz

Publikohet traileri i serialit të krijuar nga The Weeknd

 

Kanali “HBO” e ka publikuar trailerin e projektit të ardhshëm, “The Idol”, një dramë televizive kjo e krijuar nga ylli i muzikës pop, The Weeknd dhe regjisori i serialit “Euphoria”, Sam Levinson.

Siç është paralajmëruar, “The Idol”, do të përfshijë skena të shumta seksuale derisa traileri i ri i zbulon disa prej aktorëve të përfshirë në serial, raporton portali “NME”.