Showbiz

Linda Evangelista rikthehet në “Vogue” pas deformimit të fytyrës nga një ndërhyrje

 

Modelja Linda Evangelista është shfaqur në kopertinën e revistës “Vogue” për herë të parë që kur tha se ishte “deformuar” nga një procedurë estetike që shkoi keq.

Në fotografinë e ballinës së revistës, shiriti dhe llastiku janë përdorur për të tërhequr fytyrën, nofullën dhe qafën e saj, duke fshehur problemet e shkaktuara kur një trajtim për ngrirjen e dhjamit e ktheu atë në një gjendje më të keqe, njoftoi BBC të premten.