Showbiz

Florence Pugh e konfirmon ndarjen nga Zach Braff

Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja e njohur, Florence Pugh, e ka bërë të ditur lajmin se lidhja e saj tri vjeçare me aktorin dhe filmbërësin, Zach Braff, ka përfunduar në fillim të këtij viti.

Në një intervistë për revistën “Harper’s Bazaar”, Pugh e konfirmoi ndarjen nga ylli i serialit “Scrubs” duke thënë: “Kemi provuar shumë që ta bëjmë ndarjen pa e e kuptuar gjithë bota, sepse ishte një lidhje për të cilën secili njeri e kishte një opinion. Kështu që, menduam se një ndarje e këtillë do të ishte në favor tonin, duke i shmangur mendimet apo komentet e njerëzve tjerë, të cilat kryesisht do të shpreheshin të lumtur që ne nuk jemi më bashkë. Prandaj kemi vepruar kështu”.