Showbiz

Jeff Bezos shfaqet me të dashurën në premierën e “Lord of the Rings: The Rings of Power”

Foto: Shutterstock
 

Jeff Bezos dhe e dashura e tij, Lauren Sanchez, kanë bërë një paraqitje me shumë stil, në premierën e filmit “The Lord of the Rings: The Rings of Poëer”, në Los Anxhelos të hënën mbrëma.

Themeluesi 58-vjeçar i Amazonit, është paraqitur me një kostum ngjyrë gri, derisa e dashura e tij, 52-vjeçare me një fustan të bardhë të gjatë, raportoi Daily Mail të martën.