Showbiz

“House of Hammer” sjell rrëfimet e viktimave të supozuara të aktorit Armie Hammer

Foto: Discovery+
 

Ish të dashurat, viktimat e supozuara dhe anëtarët e familjes së, Armie Hammerit, shihen duke folur kundër aktorit në një trailer të ri të serisë së dokumentarëve, “House of Hammer”, që do të transmetohet në Discovery+.

Klipi tre minutësh i projektit të ardhshëm, fokusohet në akuzat e ngritura kundër aktori për sulm seksual, fantazi kanibalizmi, kërcënime dhe të tjerë, raporton “The Hollywood Reporter”.