Showbiz

John Travolta me dedikim prekës për ish-kolegen Olivia Newton-John

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur i kinematografisë, John Travolta, i cili ka luajtur krahas këngëtares dhe aktores së ndjerë, Olivia Newton-John, në filmin hit të viteve ’70, “Grease”, i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për t’ia dedikuar ca fjalë emocionuese ish-koleges së tij.

“E dashura Olivia, ti na e ke bërë jetën më të bukur të gjithëve. Ndikimi yt ishte i jashtëzakonshëm. Të dua shumë. E di që do të takohemi sërish dhe do të jemi të gjithë së bashku. I yti nga momenti që të kam parë dhe deri në përjetësi. Danny yt, Johni yt”, shkruhej në mesazhin e Travoltas të postuar në Instagram.