Showbiz

DJ Crax: Kam qenë fans i Noizyt dhe vazhdoj të jem

DJ Crax
 

DJ Crax ka thënë se fal reperit të famshëm Noizy është ky që është sot.

Crax në emisionin “1KL” në KTV ka treguar historinë se si ka nisur bashkëpunimin me Noizyn.