Showbiz

Selena Gomez e festoi ditëlindjen e 30-të

 

Gjatë fundjavës që e lamë pas, aktorja dhe këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, e festoi ditëlindjen e 30-të me një ndejë të madhe, ashtu siç e kishte paralajmëruar gjatë një interviste të realizuar në muajin qershor për “The Hollywood Reporter”.

Në disa fotografi të ndara në rrjetet sociale, Gomez shfaqet më e lumtur se kurrë duke festuar pranë miqve të saj më të ngushtë.