Showbiz

Fotografi nga ditëlindja e Selena Gomez

 

Selena Gomez mbushi 25 vjet, e me këtë rast ajo bëri një festë me shoqërinë e saj të ngushtë.

Festën ajo e organizoi në Los Angeles, dhe duket se shtëpinë e ka dekoruar mjaft bukur.