Showbiz

Elineli e Lyrical Son publikojnë bashkëpunimin

 

Dy reperët e njohur kosovarë, Elinel dhe Lyrical Son, kanë publikuar në orët e para të së enjtes bashkëpunimin me titull “Benzo”.

Kënga verore është produkt i RZonit. Për beatin/instrumentalin është kujdesur Pllumb Beats.