Showbiz

Kitaristi legjendar amerikan kolapson në skenë

 

Kitaristi legjendar amerikan Carlos Santana është rrëzuar në skenë gjatë një koncerti në Detroit, Michigan të mërkurën, shkruan BBC.

Personeli mjekësor e trajtoi 74-vjeçarin në Clarkston dhe më vonë u dërgua në spital.