Showbiz

Olivia Rodrigo dhe Zack Bia janë çifti më i ri i showbizit

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës, Olivia Rodrigo, është në një lidhje të re dashurie.

Pop ylli 19-vjeçar, e cila në fillim të këtij viti u nda nga ish i dashuri Adam Faze, ka disa muaj që është fotografuar në publik në shoqërinë e të dashurit të ri, Zack Bia, por çifti nuk e zyrtarizoi lidhjen deri më tani. Besohet se ata janë së bashku nga shkurti i këtij viti, raporton portali “Female”.