Showbiz

Vdiqën dy aktorë të serialit “The Chosen One” në një aksident rrugor

 

Platforma gjigante, Netflix, ka shprehur ngushëllime për familjarët e aktorëve të serialit “The Chosen One”, të cilën vdiqën në një aksident trafiku në Baja California. Nga kjo ngjarje tragjike kanë mbetur të lënduar edhe gjashtë persona të tjerë, raportoi të martën portali “Variety”.

“Jemi shumë të pikëlluar nga ngjarja tragjike që i mori jetën aktorëve, Ray Garduno dhe Juan Francisco Gonzalez. Shprehim ngushëllime të sinqerta për më të dashurit e tyre dhe personat tjerë të lënduar në këtë aksident”, deklaroi një zëdhënës i Netflixit për portalin “The Hollywood Reporter”.