Showbiz

Johnny Depp shfaqet sërish në skenën e muzikës

 

Johnny Depp edhe një herë do të shfaqet në skenë me kitaristin Jeff Beck, ndërsa aktori të premten u njoftua se do të jetë mysafir special në Festivalin Montreux Jazz, raportoi NME.

Depp ishte i ftuar special më 29 maj në shfaqjen e Beckut. Të dy performuan këngët e John Lennonit, Marvin Gaye dhe Jimi Hendrix.