Showbiz

Nick Cannon në pritje të fëmijës së tetë, e prej pak ditësh edhe të nëntit

Foto: AP
 

Nick Cannon është duke pritur një fëmijë tjetër me Abby De La Rosa.

Aktori dhe ylli televiziv amerikan i cili është në pritje të fëmijës së tetë me modelen Bre Teisi, është duke e pritur fëmijën e nëntë me Abbyn, një vit pasi është bërë baba i binjakëve me të.