Showbiz

Camille Vasquez, avokatja e Johnny Deppit që u shndërrua në yll

Foto: AP
 

Miliona shikues anembanë globit e ndoqën vazhdimisht betejën ligjore midis personazheve të Hollywoodit, Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpalosej, një yll i ri doli në qendër të vëmendjes: avokatja e Deppit, Camille Vasquez.

Avokatja e re nga Kalifornia ka tërhequr vëmendjen e miliona njerëzve gjatë gjyqit për shpifje që klienti i saj ka ngritur kundër ish-bashkëshortes së tij, shkruan BBC-ja të mërkurën.