Showbiz

Semi Jaupaj dhe Ron publikojnë “All your lovin”

 

Semi Jaupaj ka publikuar këngë të re, pak ditë pasi publikoi këngën e saj “Ani”.

Këngëtarja nga Shqipëria ka bashkëpunuar me këngëtarin nga Kosova, Ron Zaitin për të sjellë për fansat këngën “All your lovin”.