Showbiz

Kardashian nuk shqetësohet për martesën e tretë

 

Kourtney Kardashian nuk po stresohet për martesën e tretë me Travis Barker dhe është e emocionuar që do të ketë ditën përrallore në Itali, para familjes së saj të famshme.

Ylli 43-vjeçar u martua zyrtarisht me bateristin e Blink-182, Travis, 46 vjeç, në një ceremoni të vogël në Santa Barbara, pas një martese të thjeshtë në Las Vegas në mars, mirëpo planifikon të organizojë ceremoninë e tretë në Itali dhe thuhet se është në disponim të mirë për dasmën.