Showbiz

Jason Momoa dhe Eiza González besohet se janë në lidhje

 

Aktorët e njohur, Jason Momoa dhe Eiza González, besohet se janë në lidhje romantike.

Pas ndarjes së yllit të filmit “Aquaman” nga bashkëshortja, Lisa Bonet, duket se ai ka vendosur të ecë para me jetën romantike dhe sipas revistës “People”, ai tashmë e ka filluar një lidhje të re me aktoren meksikane, Eiza González, e cila më së miri njihet për rolet në filmat “Ambulance” dhe “Baby Driver”.