Showbiz

Kelly Clarkson largohet nga “The Voice”, zëvendësohet nga një tjetër yll i muzikës

 

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kelly Clarkson, e cila për shumë vjet ka shërbyer si anëtare e jurisë së shout “The Voice”, është larguar nga emisioni shumë i ndjekur i kanalit NBC, raportoi të hënën portali “CinemaBlend”.

Një muaj pasi filluan spekulimet se këtë vit, përbërja e jurisë së “The Voice” do të ndryshonte drastikisht, dhe pak orë pasi u konfirmua se Gëen Stefani do të rikthehej në këtë shou në vend të Ariana Grandes, u zbulua se anëtarja favorite e adhuruesve dhe fituesja e shumëfishtë e garës muzikore, Kelly Clarkson, gjithashtu po largohet nga projekti për t’u fokusuar në zhvillimin e emisionit të saj televiziv. Por fatmirësisht, ajo do të zëvendësohet nga një tjetër yll botëror i muzikës.