Showbiz

Mbrëmje familjare për çiftin Scott dhe Jenner në “Billboard Music Awards”

 

E dielat mbrëma ishte një festë familjare për reperin Travis Scott dhe yllin televiziv Kylie Jenner, raportoi të hënën portali “People”.

Scott u shoqërua nga e dashura e tij miliardere dhe vajza e tyre 4-vjeçare, Stormi, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards” ku ai performoi.