Showbiz

Adele nis të jetojë me të dashurin e saj, Rich Paul

 

Adele ka bërë të ditur se ajo dhe i dashuri i saj, Rich Paul, kanë nisur të jetojnë bashkë, pas një viti prej që kanë filluar romancën.

Këngëtarja 34-vjeçare ka shpërndarë në Instagram të mërkurën një seri fotografish ku çifti duket shumë i lumtur, para një shtëpie.