Showbiz

Olivia Rodrigo premton se nuk do të ndryshojë kurrë

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur i muzikës, Olivia Rodrigo, thotë se nuk do të ndryshojë kurrë.

Aktorja dhe këngëtarja 19-vjeçare është e lumtur me mënyrën se si fansat e kanë pranuar, dhe thotë se kjo gjë i ka dhënë vetëbesim. Megjithëkëtë, Rodrigo premton se nuk ka në plan të ndryshojë dhe nuk do ta lejojë që suksesi të ketë ndikim negativ në jetën e saj, raportoi të hënën portali “Female”.