Showbiz

Pamela Anderson debuton në skenën e “Broadway”

 

Publiku e mirëpriti me brohoritje dhe duartrokitje aktoren, Pamela Anderson, e cila këtë të martë e shënoi debutimin në skenën e “Broadwayt”.

Për një kohë të caktuar, ish-ylli i serialit “Baywatch” do ta portretizojë rolin e Roxie Hartit, në mjuzikllin e famshëm “Chicago”, raportoi të mërkurën agjencia e lajmeve “AP”.