Showbiz

Albumi i katërt i Travis Scottit do të lansohet së shpejti

Foto: AP News
Foto: AP News
 

Katër postera reklamues të vendosur në afërsi të qytetit Indio të Kalifornisë, kanë lënë të nënkuptohet se albumi i katërt i incizuar në studio i reperit Travis Scott, “Utopia”, mund të lansohet së shpejti.

Posterat u spikatën të dielën (10 prill) në autostradë, dhe në ta shkruhej: “Psst……. Po e kërkoni Utopian? Jeni në rrugën e gabuar!”. Kurse postëri i katërt e mban logon e studios incizuese të Scottit, “Cactus Jack”, duke e konfirmuar zyrtarisht përfshirjen e reperit në këto reklama, raportoi të hënën portali “NME”.