Showbiz

Dua Lipa dhe Megan Thee Stallion së shpejti me këngë të përbashkët

Foto: Billboard
 

Ylli botëror i muzikës, Dua Lipa dhe rep artistja e famshme amerikane, Megan Thee Stallion, po bëhen gati ta shërbejnë një dozë të ëmbëlsisë për fansat e tyre.

Ylli i muzikës pop përmes një postimi të fundit në Instagram e paralajmëroi bashkëpunimin e shumëpritur me reperen, këngë kjo e cila e mban titullin “Sweetest Pie” dhe pritet të lansohet të premten më 11 mars.