Showbiz

Së shpejti lansohet bashkëpunimi i yjeve Camila Cabello dhe Ed Sheeran

 

Camila Cabello dhe Ed Sheeran po bëhen gati ta lansojnë bashkëpunimin e radhës.

Ylli i hitit “Senorita” e shfrytëzoi rrjetin social Instagram për ti informuar fansat me hollësitë rreth këngës së saj të ardhshme, “Bam Bam”, e cila vjen në bashkëpunim me kantautorin e famshëm britanik, Ed Sheeran.