Showbiz

Ish-banorja e Big Brother VIP nesër publikon projektin e ri muzikor

 

Ish-banorja e Big Brother VIP, Semi Jaupaj nesër publikon projektin e ri muzikor.

Ky projekt quhet “Mos u kthe” dhe është shkruar nga këngëtari Yll Limani.