Showbiz

Adele e dehur shpërthen në lot, heq të brendshmet dhe rrëzohet

 

Këngëtarja Adele, është xhiruar duke qarë pasi ishte e dehur në një bar homoseksualësh të enjten mbrëma, ku u zhvesh në sutiena, kërceu në skenë para balerinëve dhe u rrëzua.

Adele, e cila tha se kishte hequr dorë nga alkooli në tetor 2021, u pa në lot ndërsa fansat brohoritnin për të, duke u përkulur nga zona e saj VIP për të pyetur një grup argëtuesish në pistën e vallëzimit: "Si e dinë të gjithë që jam unë?"