Showbiz

Nicki Minaj dhe Lil Baby sërish bashkë, të premten e lansojnë këngën “Bussin”

 

Dyshja e njohur e muzikës rep, Nicki Minaj dhe Lil Baby, para pak javësh e lansuan bashkëpunimin e tyre të ri me titull “Do We Have a Problem?”. Qëllimisht, në fund të videoklipit ata lanë të nënkuptojnë se ky projekt do ta ketë edhe një vazhdim të radhës.

Epo, adhuruesit e rep artistëve tashmë mund të gëzohen pasi bashkëpunimi i ri i tyre po vjen më shpejtë se që është pritur.