Showbiz

Arbana përlotet gjatë spektaklit, çfarë po ndodh në Big Brother VIP

 

Gjatë spektaklit të sotëm në Big Brother VIP, kanë vazhduar debatet mes opinionistes Balina dhe banores Einxhel.

Kjo e fundit e ka akuzuar opinionisten së nuk e ka përkrahur dhe ka mbajtur anën disa banorëve të tjerë.