Showbiz

Arta Elezaj vazhdon me pushime luksoze në Dubai

 

Modelja, Arta Elezaj ka shfrytëzuar këtë kohë të pandemisë duke qëndruar në Dubai.

Ajo ka kohë që po bënë një jetë luksoze atje, e shoqëruar nga modelet Kejvina Kthella dhe Arta Nitaj.