Showbiz

Kendrick në heshtje nisi lidhjen me Bill Hader

 

Anna Kendrick dhe Bill Hader kishin nisur lidhjen “në heshtje” para një viti.

Aktorja e “Pitch Perfect” thuhet se ka nisur një lidhje me aktorin 43-vjçar – me të cilin luajti në filmin e Krishtlindjeve të vitit 2019 në Disney + , “Noelle” – disa kohë më parë pasi ishin miq për disa vite e që tani gjërat po shkojnë mirë mes tyre.