Showbiz

I biri i Beckhamit nis planifikimet për martesë

 

E fejuara e Brooklyn Beckham, Nicola Peltz, thuhet se do të veshë dy fustane "përrallore" të Valentinos në dasmën e tyre.

Ylli 22-vjeçar dhe partnerja e tij pritet të martohen më 9 prill dhe thuhet se nusja nuk do t'i drejtohet mamasë së tij stiliste, Victoria Beckham, për fustanin e saj të veçantë.