Showbiz

John Cena nuk mendon se kualifikohet për të qenë prind

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori i njohur hollywoodian, John Cena, duket se nuk është gatshëm të bëhet me fëmijë, kjo pasi nuk ndihet i kualifikuar për të qenë baba.

Ylli i mundjes i cili shquhet për punën e mrekullueshme që e ka bërë me fondacionin bamirës, “Make-A-Wish Foundation”, me ç’rast ua ka plotësuar dëshirat 650 të rinjve më sëmundje kronike, e pranoi se të bërit prind mund të mos jetë në planet e tij jetësore, derisa aktualisht fokusin e ka tek karriera dhe martesa e tij me bukuroshen kanadeze, Shay Shariatzadeh.