Showbiz

Bella Hadid e vendosur të jetë reale me fansat në rrjetet sociale

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i modës, Bella Hadid, është e vendosur që të jetë sa më reale që është e mundur me adhuruesit e saj në rrjetet sociale.

Në fund të vitit të kaluar, bukuroshja 25-vjeçare foli hapur për betejën e vazhdueshme me depresionin gjatë një postimi në Instagram dhe pas reagimeve që i ka pranuar pas postimit të këtij mesazhi, Bella po ndihet e inkurajuar që të vazhdojë të jetë e sinqertë me ndjekësit e saj.