Showbiz

Heidi Klum tregon se është fanse e madhe e Snoop Doggit

 

Heidi Klum është bashkuar me legjendën e repit, Snoop Dogg për të regjistruar 'Chai Tea ëith Heidi', publikimi i saj i parë që nga kënga e saj e vitit 2006 'Ëinter Ëonderland' dhe Heidi ka shijuar përvojën e punës me Snoop.

Klum ka thënë për “People” se si ka ardhur deri te bashkëpunimi mes tyre.