Showbiz

Ermal Mamaqi thotë se Arjola e meriton fitoren në “Big Brother”

 

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi ishte i ftuar në emisionin “Te Shoqja”.

Ai gjatë intervistës është pyetur edhe për Big Brother.