Showbiz

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly fejohen

 

Çifti Megan Fox dhe Machine Gun Kelly ka njoftuar se janë fejuar.

Aktorja amerikane Fox ka publikuar një video të fejesës në Instagram. Momenti i propozimit ka ndodhur më 11 janar.