Showbiz

James Cordon, pozitiv me COVID

 

“Sapo dola pozitiv për COVID 19,” shkroi Corden. “Unë jam plotësisht i vaksinuar dhe për shkak të kësaj, kam fatin të them se ndihem plotësisht mirë”

James Corden duket se është një nga personazhet e fundit të famshme që rezultoi pozitiv me COVID-19.

Prezantuesi 43-vjeçar i “The Late Late Show with James Corden” njoftoi diagnozën në një postim të bërë në rrjete sociale, duke vënë në dukje se ai ishte plotësisht i mbrojtur dhe i vaksinuar.