Showbiz

Jimmy Fallon, Whoopi Goldberg dhe Jessie J, rezultojnë pozitivë me COVID-19

 

Ylli televiziv, Jimmy Fallon, ka rezultuar pozitiv me koronavirus gjatë periudhës së festave të fundvitit.

Prezantuesi 47-vjeçar e pranoi se kishte qenë me fat që ka përjetuar vetëm simptoma të lehta të sëmundjes, pasi ishte testuar dhe kishte rezultuar pozitiv me COVID-19 në ditën e parë të pushimeve për Krishtlindje.