Showbiz

Justin Bieber publikon foto me tri gratë e tij të preferuara

Foto: AP
 

Justin Bieber është duke kaluar kohë të vlefshme me gratë më të çmuara në jetën e tij.

Këngëtari kanadez 27-vjeçar ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram përkrah bashkëshortes, Hailey Baldwin, dhe dy motrave të tij më të vogla.