Showbiz

Fifi flet për herë të parë për lidhjen me Granitin jashtë Big Brother

 

Këngëtarja Filloreta Raqi e njohur si Fifi dhe ish-banori i Big Brother VIP, Granit Cana, janë përfolur shumë pas daljes nga ky reality show.

Dyshja është komentuar për lidhjen e tyre të mundshme jashtë shtëpisë BBV.