Showbiz

Enca uron festat me fotografi nga viti shkuar

 

Këngëtarja nga Tirana, Enca, është shumë aktivë në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar fotografi ku duket mjaft bukur dhe i ka shoqëruar me mbishkrimin “Po vijnë festat”.

Këto fotografi të Encës janë nga photoshotingu që realizoi në fund të 2020-ës.