Showbiz

Donaldi për Arjolën: E meriton termin dyfytyrëshe

 

“Big Brother VIP Albania” po vazhdon të shikohet shumë e të diskutohet.

Së fundi debat ka nxitur një prishje e raporteve mes dy banorëve, aktores Arjola Demiri dhe moderatorit Donald Veshaj. Ata kanë prishur raportet pas një diskutimi për punët e shtëpisë.