Showbiz

Kryeministri britanik bëhet baba për herë të shtatë

 

Boris Johnson dhe gruaja e tij Carrie Johnson kanë mirëpritur në jetë një vajzë – fëmijën e tyre të dytë së bashku dhe të shtatin për kryeministrin britanik.

Foshnja lindi në një spital në Londër herët në mëngjes të enjten.