Showbiz

Don Xhoni e Butrint Imeri i këndojnë Adem Jasharit në Drenicë

 

Reperi nga Drenica, Don Xhon, përmes postimeve në rrjetet sociale ka njoftuar që në shtëpinë e tij ditën e djeshme, ka pasur mysafir kolegët e tij.

Duke kënduar për Adem Jasharin me sharkia e ushqim tradicional, Don Xhon ka pritur Butrint Imerin dhe këngëtarin Bardhi.